ייעוץ ואימון משפחתי והורי - הכרויות ילדים וזוגיות

הורים לא מבינים את הילדים, וברוב המקרים גם אין להם שמץ של מושג מה הם עוברים!
 
יחסי הורים – ילדים הם מאוד מורכבים, מאוד תלותיים בהרבה היבטים - הרגשי, נפשי, כלכלי, מערכות יחסים עם הרבה רגשי אשם וייסורי מצפון והרבה האשמות הדדיות.
 
ככל שהשנים חולפות להן והילדים לא מצליחים למצוא בני זוג ראויים, בזבזו שנים במערכות יחסים שהסתיימו בלא כלום, או במערכות יחסים חולניות, או בקיצוניות השנייה - לא יוצרים קשרים בכלל,  כל האשמה נופלת על ההורים במודע או שלא במודע, והדברים נאמרים אם באופן ישיר, אם בעקיפין או במרומז. ומהמקום שלהם, של הילדים, יש בזה לא מעט היגיון.
 
במקרים לא מעטים, כאשר הורים פונים אלי מבלי שהילדים ידעו, זהו צעד "נואש" ממקום של חוסר אונים מוחלט, פניה שמהווה, לא אחת, רק קצה קרחון של מערכת יחסים קשה וכואבת, מאוד טעונה עם הצטברות של משקעים לא מעטים (בעיקר אצל הילדים).
 
ישנם מקרים שבהם קיים נתק מוחלט בין ההורים לילדים בכל הנוגע לחיים האישיים (בני זוג, הכרויות וכו'), הילדים לא משתפים את ההורים ודוחים על הסף כל התערבות.
 
מצב זה של מחסום כמעט מוחלט, יכול להיות גם כאשר מערכת היחסים בין ההורים לילדים טובה ובריאה.
במקרים מסוימים הקשר יותר מידי טוב; מדברים כל יום, לפעמים מספר פעמים ביום, משתפים בהכול וכל צעד מדווח. וכאן יש צורך לשים לב שאולי המערכת היחסים עם הילדים תלותית וקנאית סימביוטית משהו.
 
כאשר ההורים פונים לאלי שטרול ללא ידיעת הילדים, הם מלאים, ובצדק, בחששות שמא הדבר ייוודע ויתגלה, הם מרגישים שהם חוצים "קו אדום", נכנסים לטריטוריה לא שלהם, מעין בגידה באמון הילדים. ובכן, לגיטימי להרגיש כך, יחד עם זאת, עד מהרה, במהלך המפגש עם אלי שטרול מגלים הם שהשד אינו נורא כל כך, הדברים הרבה יותר פשוטים וקלים מכפי שנראו להם.
 
עם השנים אלי שטרול צבר ניסיון רב ופיתח לעצמו גישה וסגנון ייחודיים והתמחה בעבודה עם הורים במציאת בני זוג לילדיהם.
 
אחת מ"תופעות הלוואי" ופועל יוצא מהמעורבות של אלי שטרול באופן מידי, היא עצירת שחיקת היחסים בין ההורים לילדים, ולאורך זמן שיפורה עד כדי פתיחות מלאה והבנה הדדית.
 
לאווירה חדשה זו, שהיא משב רוח מרעננן בכל בית, יש השלכות גם על שאר בני המשפחה ובכלל התקשורת הבין משפחתית. יתרה מזאת, לשינוי זה קיימות גם השלכות ישירות על רוב הרווקים/ת שכתוצאה מכך חלים שינויים בתפישת עולמם, הגישה ובכלל התייחסותם לזוגיות המקלים עליהם במציאת ובחירת בני זוג.

אנו מציעים מכלול מענים לעולמות הזוגיות במשפחה:

 • מפגש אבחון, ייעוץ והכוונה להורים - הפועלים בהסכמת או בלא ידיעת ילדיהם
 • מפגש אבחון, ייעוץ והכוונה לילדיכם
 • ייעוץ - אימון משפחתי
 • אימון וייעוץ זוגי
 • ליווי תהליך למציאת זוגיות
 בין אם אתם חשים צורך להבין שהבעיה אינה שלכם, כהורים, וכי יש לזה פתרונות, ובין אם אתם מרגישים שזה מתחיל בכם ובזוגיות ובמשפחתיות שלכם, ונזקקים להכוונה – אלי שטרול ידע להעניק לכם מענה וייעוץ.
 
ייתכן שילדיכם לא מעוניינים ב"שידוכים" או שתכירו להם, וייתכן שישמחו ופשוט חוששים מלנסות ולעשות את בצעד הראשון. בשביל זה אנחנו כאן, עבורכם: את התהליך ניתן לבצע יחד ולצד ילדיכם, או לעבור תהליך ייעוץ הורי והכוונה ללא ילדיכם.
 
אנו מתחייבים לתוצאות ולכן הפניה אלינו הינה הנכונה וההגיונית ביותר, המשתלמת ביותר והכי אפקטיבית.

יתרונות מרכז אלי שטרול:

 • קרוב ל-20 שנות פעילות מקצועית בליווי הורים וצעירים בתהליכי הכרויות ויצירת זוגיות.
 • אבחון אישי, מקצועי ומעמיק, הנותן תמונה רחבה על המצב בתחילת כל תהליך.
 • תהליך עבודה ייחודי שהתפתח במשך שנות הפעילות הרבות, המשלב הכשרה מקצועית (מכון אדלר – זוגיות, הורות ובכלל המערך המשפחתי) עם ניסיון ארוך שנים.
 • ייעוץ אישי ופרקטי המבוסס על דרכי פעולה שנמצאו אפקטיביות בהתמודדות עם המצב
 • מומחה לזוגיות, מאמן ויועץ זוגי ומשפחתי מוסמך
 • יצירתיות, דיסקרטיות והכי אישי
 
למידע נוסף ותיאום מפגש היכרות התקשרו 058-5039696
או מלאו את הטופס הקצר שלפניכם:
מלאו את הטופס הקצר וצוות המרכז יחזור אליכם בהקדם:
   

לפגישת הכרות התקשרו או שלחו הודעת SMS עכשיו:
058-503-9696

רצינו להביע בפניך את מלוא הערכה, ולשאת מאתנו דברי תודה וברכה.

תודה על הנדיבות וטוב הלב, על היחס המבין והאוהב.

תודה על היותך אדם שעליו אפשר לסמוך, אדם היודע לעזור ולתמוך.

מחמם את הלב לפגוש אנשים טובים וישרים באמצע הדרך.

יישר כוח,

משפחת ע.מפת אתר